vacatures
klussenbank
kandidaten
inloggen

linkedin






Aangesloten organisaties

Arcus College
Jos Wollersheim
Adviseur
jwollersheim@arcuscollege.nl
088-0272730

expand_collapse



Arrondissementsparket Limburg
Miriam Kivits

M.Kivits@om.nl
06-13290074

expand_collapse



Attero
Irene Muylkens
Sr. HR Adviseur
Irene.Muylkens@attero.nl
043-8551000

expand_collapse



Brandweer Zuid-Limburg
Manon Weijts
Hoofd P&O
m.weijts@brwzl.nl
088-4507450

expand_collapse



Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)
Ed Buist
Manager Mobiliteit
ebst@cbs.nl
045-5706975

expand_collapse



Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA)
Maudy Seeverens

MaudySeeverens@coa.nl
088-7156902

expand_collapse



CIBG
Margaret Meijer
Medewerker bedrijfsvoering
mp.michiels@minvws.nl
045-5678230

expand_collapse



Daelzicht
Ruud van der Meulen
Personeel en Organisatie Adviseur
ruud.vandermeulen@daelzicht.nl
0475-5577 777

expand_collapse



Dienst Justitiële Inrichtingen
Henk van Ingen
Mobiliteitsmanager
h.van.ingen@dji.minjus.nl
06-51854782

expand_collapse



Gemeente Heerlen
Jolein Gijsen
Loopbaancoach
j.gijsen@heerlen.nl
045- 5604601

expand_collapse